PODCASTY PROSTO Z FRANCJI

Jedną z przyjemniejszych metod nauki języka obcego jest słuchanie podcastu. Podcast, to nagranie audio, które można słuchać bezpośrednio na stronie internetowej lub pobrać w formie mp3 na własne urządzenie. Takie kilkuminutowe nagranie dźwiękowe będące opowieścią o języku francuskim może umilić Ci wiele chwil, szczególnie takich, kiedy to głowa ma ten przywilej, że odpoczywa. Spacerujesz? Biegniesz? Jedziesz autobusem? Robisz obiad? Odkurzasz? Włącz podcast i przenieś się do świata języka francuskiego.

Podcast Francuskiego Notesika jest pełen praktycznych wyrażeń z języka potocznego! Zapraszam Cię w językową podróż, podczas której poznasz język, jakiego Francuzi używają na co dzień. Każdy odcinek powstaje przy współpracy z francuskim native speakerem. Masz nie tylko szansę posłuchać autentycznego francuskiego akcentu, ale możesz być pewny/a, że wyrażenia, które tu znajdziesz, są w użyciu! To nie jest zbiór wyrażeń przepisanych ze słownika, lecz prawdziwe smaczki języka mówionego.

O czym są podcasty? O wszystkim, co w przydatne w codziennej komunikacji. To dopiero początek, ale obiecuję Ci, że znajdziesz odcinki w różnej formie – po polsku i po francusku, o języku francuskim, Francji, Korsyce… Niech każdy odcinek będzie nową przygodą! Daj się zaskoczyć. Bonne écoute !