Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_disable_block_editor_for_navigation_post_type' not found or invalid function name in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-includes/class-wp-hook.php:307) in /wp-content/plugins/wp-force-ssl/wp-force-ssl.php on line 929
ebooki – Francuski Notesik

E-BOOKi

Poniżej znajdziesz ofertę moich e-booków. Kliknij w wybraną pozycję i przenieś się na stronę z dokładnym opisem!

JĘZYKOWY WYCISK

Praktyczny e-book przeznaczony dla osób początkujących, a więc na poziomie A1-A2. Jest to narzędzie, które pomaga w rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i czytania oraz wzbogaceniu słownictwa.

E-book zawiera całkowicie po francusku napisane historie trzech osób, tłumaczenie, dodatkowe wyjaśnienia smaczków językowych, ćwiczenia z odpowiedziami oraz pliki mp3 nagrane przez francuskiego native speakera.

MÓWIĘ PO FRANCUSKU!

Kopalnia praktycznej wiedzy o 30 popularnych czasownikach i ich użyciu w życiu codziennym. Już teraz możesz pogłębić swoją wiedzę o żywym języku i wykorzystywać w mowie sformułowania, jakie znajdziesz w e-booku! Podkręć swój francuski i zaskocz niejednego Francuza!

E-book zawiera teorię, ćwiczenia z odpowiedziami i nagrania mp3, w których uczestniczy francuski native speaker.