Jeśli...

...to jesteś we właściwym miejscu!

 • 00dni
 • 00godzin/y
 • 00minut/y
 • 00sekund/y
Kurs od zera (oraz pakiet kursów A1+A2) będzie w sprzedaży w okresie 11-25 marca. ⚠️ UWAGA! Druga część kursu (A2) będzie dostępna wcześniej (12-19 lutego 2024) – w tym roku druga część będzie aktualizowana, dlatego w lutym będzie można dostać ją po raz ostatni w promocyjnej cenie (która w przyszłości wzrośnie 2x).

Korci Cię, by zacząć naukę francuskiego, ale obawiasz się, że jest on bardzo trudny... “Wymowa wydaje się taka skomplikowana… Gramatyka pewnie też nie lepsza… Te ich rodzajniki i inne dziwadła… jakieś ozdobniki na literach. Jak ja mam się tego uczyć? Z jakimi materiałami pracować?”.

Myślisz sobie, że nauka na własną rękę też nie wchodzi w grę, bo nawet nie wiedziałbyś, jak się za ten francuski zabrać. W sieci roi się od przeróżnych materiałów, ale są one chaotyczne. Nauka z podręcznikiem zaś wydaje Ci się na dłuższą metę nieatrakcyjna i nudna. Dochodzisz do wniosku, że dobrze byłoby znaleźć sobie jakiegoś nauczyciela, żeby Ci to wszystko wytłumaczył, tylko że lekcje indywidualne są drogie, a poza tym boisz się, że trafisz na słabego lektora. Zastanawiasz się więc też nad rozpoczęciem jakiegoś kursu w szkole językowej, tylko że masz bardzo napięty grafik i ciężko Ci będzie dostosować się do sztywnych godzin zajęć.

W rezultacie francuski pozostaje w sferze marzeń…

Tylko wiesz co? Wcale tak nie musi być!

MAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE!

Stworzyliśmy dla Ciebie wideokurs online, z którym możesz samodzielnie opanować podstawy francuskiego zaczynając naukę od zupełnego zera! To bardzo proste!

W lekcjach wideo umieszczonych na platformie internetowej prowadzimy Cię krok po kroku tłumacząc zawiłości języka francuskiego w lekki i ciekawy sposób. Całą niezbędną wiedzę dostajesz podaną na tacy i o nic nie musisz się martwić, a nasza obecność na ekranie sprawia, że czujesz się, tak jakbyś był na zajęciach indywidualnych z nami, tylko że ulepszonych, bo każdą lekcję możesz oglądać tyle razy, ile potrzebujesz.

KIM JESTEŚMY?

Nazywamy się Marysia i Thomas RENAUD. Jesteśmy małżeństwem (Polka i Francuz) mieszkającym na francuskiej Korsyce.

Od 2017 roku działamy w sieci jako Francuski Notesik dzieląc się wiedzą o języku francuskim, przemycając ciekawostki kulturowe z Francji oraz smaczki mowy potocznej.

Naszą mocną stroną są oryginalne metody nauczania. Na co dzień rozmawiamy po francusku, dlatego wiemy, co jest potrzebne w codziennej komunikacji. Nasz styl nauczania bardzo różni się od skostniałego szkolnego systemu edukacji. Dzięki kilkuletniej działalności w sieci wypracowaliśmy nasz własny sposób nauczania, który inspiruje innych i przyciąga coraz większe rzesze osób na nowo zachęconych do nauki języka, które szybko zaczynają zauważać efekty!

SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE MAMY!

 • Masz już dość nudnych podręczników i kursów, które powielają szkolny i nieskuteczny system nauki?

 • Chcesz w końcu zacząć uczyć się przydatnych rzeczy?

 • Potrzebujesz, by ktoś na życiowych przykładach jasno wyjaśnił Ci najważniejsze zasady wymowy i gramatyki?

Wielki kurs to ciekawa, nieszablonowa i efektywna nauka z oryginalnymi filmami oraz setkami materiałów dodatkowych!

Dość wkuwania suchych reguł i rycia bezsensownych list słówek na pamięć! My uczymy żywego języka (używanego przez native speakerów!) w oparciu o gramatykę i wymowę wytłumaczoną w prosty sposób!

Na dokładkę znajdziesz w kursie smaczki językowo-kulturowe, odrobinę naszego specyficznego humoru oraz zabierzemy Cię z Thomasem wirtualnie na Korsykę. Objechaliśmy tę francuską wyspę wzdłuż i wszerz, aby nadać Twojej nauce wyjątkowego smaku!

Z Wielkim kursem naukę zamienisz w prawdziwe hobby i będziesz język poznawać w ciekawy sposób! Podamy Ci całą niezbędną wiedzę na tacy!

Kilka lat regularnego nagrywania i montowania filmów do nauki francuskiego sprawiło, że wypracowaliśmy nasz niepowtarzalny styl nauczania.

Po zakupie kursu wystarczy, że za pomocą swojego loginu i hasła zalogujesz się na platformie… i możesz zacząć naukę! Wszystkie niezbędne materiały masz w jednym miejscu!

 

CO DA CI NAUKA Z KURSEM?

 • opanujesz francuski na poziomie A1

 • będziesz potrafił komunikować się z Francuzami w prostych sytuacjach dnia codziennego

 • lepiej odnajdziesz się we Francji (w podróży lub po przeprowadzce), co da Ci więcej pewności siebie i komfortu psychicznego “jestem za granicą i mogę się dogadać z lokalnymi”

 • staniesz się bardziej atrakcyjny dla potencjalnego pracodawcy (dodatkowy język obcy w Twoim CV) i zwiększysz tym samym szansę na znalezienie lepiej płatnej pracy

 • wzbudzisz podziw wśród rodziny i przyjaciół “wow, umiesz mówić po francusku!”

DLACZEGO AKURAT NASZ KURS?

 • uczysz się na własnych zasadach (sam decydujesz o tempie nauki)
 
 • dostajesz gotowy kurs z dobrze przemyślaną strukturą (lekcje są tak nagrane, byś nie musiał się zastanawiać, czego w danej chwili się uczyć – przerabiasz lekcje po kolei)
 
 • uczysz się bez presji i z góry narzuconych terminów (nie musisz dostosowywać się do grafiku lektora czy godzin zajęć w szkole językowej. Uczysz się o dowolnej porze dnia i nocy, wtedy kiedy masz czas, bo dostęp do platformy jest całodobowy)
 • oszczędzasz czas (nie tracisz go na wyszukiwanie materiałów)
 
 • oszczędzasz pieniądze (miesięczny koszt nauki z kursem wynosi 62 zł – jest to cena średnio 2x niższa niż JEDNO spotkanie z lektorem, a masz do dyspozycji materiał odpowiadający nawet dwóm semestrom w szkole językowej)
 
 • otrzymujesz materiały wysokiej jakości przygotowane przez Polkę i Francuza mieszkających we Francji. Masz pewność, że uczysz się rzeczy brzmiących naturalnie dla native speakerów i używanych na co dzień w mowie.
 • wymowy uczysz się od rodowitego Francuza (występuje w filmach wideo oraz to ona nagrał głos do wszystkich materiałów głosowych – quizów głosowych, fiszek głosowych…) i osłuchujesz z naturalnym akcentem native speakera.
 
 • nauka staje się Twoim hobby (różnorodne i ciekawie przygotowane lekcje wideo i materiały dodatkowe (fiszki, ćwiczenia, quizy) sprawiają, że proces uczenia się jest przyjemny)
 
 • wirtualnie zwiedzasz Korsykę (wiele lekcji nakręconych jest w terenie, gdyż objechaliśmy tę wyspę wzdłuż i wszerz, by nadać Twojej nauce niepowtarzalnego klimatu. Nie możesz porzyjechać do Francji? Francja “przyjedzie” do Twojego domu 🙂 ).

CO ZAWIERA KURS?

Pierwsza część kursu obejmuje materiał (jeśli chodzi o gramatykę) z poziomu A1, a więc jest to świetne rozwiązanie dla osób pragnących wystartować z nauką francuskiego od zupełnego zera lub uporządkować podstawy.

Lekcje wideo wraz z całym zestawem materiałów utrwalających i sprawdzających zdobytą wiedzę znajdują się na nowoczesnej platformie internetowej dostępnej dla kursanta 24h / dobę. Oznacza to, że lekcje przerabia się we własnym tempie (bez konieczności dostosowywania się do grafiku nauczyciela czy godzin zajęć w szkole językowej) i można do nich wracać, kiedy się chce!

Poniżej obejrzysz fragmenty lekcji z różnych modułów.

MODUŁ 0 - Francuz uczy

W tym module nauczysz się zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji, dowiesz się jak się przedstawić i coś o sobie powiedzieć oraz zbudujesz sporą bazę słownictwa. Zobacz pierwszą lekcję z modułu FRANCUZ UCZY, czyli PIERWSZĄ (z ponad stu!) lekcję Wielkiego kursu.

Pod każdą lekcją znajdziesz zestaw fiszek elektronicznych zawierających słownictwo z danej lekcji. Od razu osłuchujesz się z wymową francuskiego native speakera, ponieważ głos do wszystkich fiszek nagrał Thomas, który jest Francuzem!

Francuski smaczek kulturowy

W kursie znajdziesz nie tylko lekcje językowe, ale również kulturowe, abyś wiedział, jak zachowywać się w gronie Francuzów. Znajomość różnic kulturowych jest potrzebna przede wszystkim wtedy, kiedy planujesz wyjazd do Francji. Zobacz fragment lekcji z serii SMACZEK KULTUROWY.

MODUŁ 1 - WYMOWA

W tym module znajdziesz aż 23 lekcje wideo, w których dokładnie omówiono podstawowe zasady wymowy. Ta wiedza pomoże Ci w czytaniu i pisaniu po francusku. Zrozumiesz dlaczego więcej liter się zapisuje, niż wymawia. Obejrzyj fragment jednej lekcji z tego modułu.

MODUŁ 6 - SPACER Z FRANCUZEM

W tym module pospacerujesz wirtualnie po Korsyce z Francuzem i posłuchasz zdań, zwrotów i wyrażeń używanych na co dzień. Obejrzyj fragment jednej lekcji z tego modułu.

MODUŁY 2-6

Lekcje w modułach 2-6 przeprowadzą Cię krok po kroku przez francuską gramatykę i nauczą przydatnego życiowego słownictwa. Obejrzyj krótkie fragmenty kilku lekcji.

AKTUALIZACJA: Lekcje z tych modułów są aktualnie wymieniane. Zobacz info niżej!

Kurs jest na rynku od czerwca 2020 roku i od tego czasu bardzo się rozwinął, stale go aktualizujemy i unowocześniamy czyniąc przez to naukę jeszcze ciekawszą i skuteczniejszą! Aktualizacja, która się rozpoczęła w 2022 i trwa nadal, to całkowita wymiana lekcji z kilku modułów. Aktualizacja zakończy się najpóźniej w grudniu 2023.

Sprawdź, co o kursie mówią sami kursanci! Karolina prowadząca profil na Instagramie Język włoski na dobranoc, która sama jest nauczycielką włoskiego, po przeprowadzce do Luksemburgu postanowiła zacząć uczyć się francuskiego. Pracuje z Wielkim kursem i dzięki niemu… dogadała się nawet na wywiadówce! W filmiku mówi o swoich sukcesach językowych. Więcej opinii znajdziesz na stronie sklepu – TUTAJ.

SPIS TEMATÓW LEKCJI:

Rozwiń poniższe elementy i zapoznaj się z zawartością każdego modułu:

W tym module nauczysz się zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji, dowiesz się jak się przedstawić i coś o sobie powiedzieć oraz zbudujesz sporą bazę słownictwa. Poza lekcjami językowymi FRANCUZ UCZY masz do dyspozycji również lekcje kulturowe SMACZEK KULTUROWY, które pomogą Ci zrozumieć pewne zachowania Francuzów oraz podpowiedzą, jak używać pewnych zwrotów.

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z modułu 0:  2 godz. 51 min. 10 sek.

 

LEKCJA 1 – powitanie i przedstawienie się (6:50)

                   FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (5:49)

LEKCJA 2 – co mówić na początku rozmowy (6:24)

LEKCJA 3 – jak się pożegnać (5:17)

                   FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (6:17)

LEKCJA 4 – zwroty grzecznościowe (7:10)

                   FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (7:20)

LEKCJA 5 – skąd pochodzisz? (5:32)

                   FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (6:17)

LEKCJA 6 – uczę się francuskiego (6:42)

LEKCJA 7 – przepraszam, nie rozumiem (8:57)

LEKCJA 8 – 25 najpopularniejszych czasowników (14:14)

                   druga porcja 25 czasowników (10:32)

                   VIDEONOTKA (8:35)

                   VIDEONOTKA2 (10:17)

                   VODEONOTKA3 (13:44)

                   VIDEONOTKA4 (6:49)

LEKCJA 9 – rozszerzamy słownictwo (10:57)

                   VIDEONOTKA1 (8:05)

                   VIDEONOTKA2 (5:02)

                   VIDEONOTKA3 (5:05)

                   VIDEONOTKA4 (5:24)

                   VIDEONOTKA5 (5:31)

LEKCJA 10 – kolejnych 25 czasowników (7:21)

         

 

Cały pierwszy moduł poświęcony jest omówieniu zasad francuskiej wymowy. Na początek poznasz francuski alfabet i dowiesz się, dlaczego niektóre litery posiadają akcenty lub inne znaki. Następnie poznasz osobliwości spółgłosek (kiedy ich nie czytamy czy jak zmieniają wymowę w zależności od tego, jakie litery im towarzyszą). Spółgłoski z reguły nie sprawiają Polakom problemów. Zdecydowanie trudniejsze są samogłoski, którym poświęcone jest dużo uwagi w kolejnych lekcjach. W module tym dowiesz się, jak czytać różne kombinacje liter. Zdobycie tej wiedzy bardzo ułatwi dalszą naukę. Uczenie się wymawiania i pisania francuskich wyrazów staje się prostsze, gdy rozumiemy już dlaczego połowy liter się nie czyta, mimo tego, że się je zapisuje.

 

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z 1 modułu:  3 godz. 20 min. 5 sek.

LEKCJA 1 – alfabet francuski (14:58)

LEKCJA 2 – akcenty (12:22)

LEKCJA 3 – spółgłoski (21:57)

LEKCJA 4 – litera C (6:54)

LEKCJA 5 – litera G (4:36)

LEKCJA 6 – litera S (9:00)

LEKCJA 7 – Litera e, é, è, ê, ë (8:23)

LEKCJA 8 – ai, aî, aï, ei, eî (5:34)

LEKCJA 9 – ail, aille (3:09)

LEKCJA 10 – ay (5:34)

LEKCJA 11 – eu, œ, œu, eur, œur (12:07) 

LEKCJA 12 – eil, eille, euil, euille (3:29)

LEKCJA 13 – ex (4:26)

LEKCJA 14 – i, î, ï, il, ille (8:24)

LEKCJA 15 – au, eau (4:27)

LEKCJA 16 – u, ou, ouil, ouille (7:40)

LEKCJA 17 – oi, oy (2:58)

LEKCJA 18 – am, an, aon, em, en (14:27)

LEKCJA 19 – om, on (8:13)

LEKCJA 20 – im, in, ym, yn, aim, ain, eim, ein (18:25)

LEKCJA 21 – tia, tie, tion, et, ette (8:14)

LEKCJA 22 – Łączenie międzywyrazowe (14:48)

.

W module drugim rozpoczniesz rzeczywistą naukę języka. Najpierw poznasz się podstawowe wyrażenia i zwroty grzecznościowe (takie jak np. dziękuję, do widzenia, miłego dnia), które są elementem niezbędnym w podstawowej komunikacji. Następnie zaczniesz poznawać gramatykę, ucząc się przy okazji, jak powiedzieć, czym się w życiu zajmujesz, jakimi językami się posługujesz, w jakim kraju mieszkasz itd. W module tym poznasz czasownik być i mieć oraz garść innch czasowników, pomocnych w podstawowej komunikacji. Dowiesz się, dlaczego rzeczowniki w języku francuskim występują z rodzajnikami (na razie omówimy rodzajniki nieokreślone i określone) i jak tworzyć liczbę mnogą rzeczowników, i nauczysz się wielu przymiotników (także ich form żeńskich). Poznasz liczby od 1 do 10. Opanowanie materiału z tego modułu wprowadzi Cię w podstawy komunikacji.  

 

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z 1 modułu:  2 godz. 45 min. 51 sek.

LEKCJA 1 – Galicyzmy, czyli zapożyczenia z języka francuskiego (5:06)

LEKCJA 2 – QUIZ – sprawdź swoją wiedzę (07:02)

LEKCJA 3 – Czasownik être i zaimki osobowe nieakcentowane (16:41)

LEKCJA 4 – Zaimki osobowe akcentowane (7:35)

LEKCJA 5 – JE NE SUIS PAS, czyli przeczenie oraz EST-CE QUE…? (10:23)

LEKCJA 6 – Rodzaj żeński przymiotników (8:43)

LEKCJA 7 – Rodzaj żeński przymiotników #2 (19:13)

LEKCJA 8 – Rodzajniki nieokreślone UN, UNE, DES (8:42)

LEKCJA 9 – Liczebniki 0-10 oraz czasownik avoir (8:53)

LEKCJA 10 – Liczba mnoga rzeczowników (18:50)

LEKCJA 11 – Czasownik aimer, adorer i détester oraz wprowadzenie do rodzajników określonych (13:29)

LEKCJA 12 – Czasowniki pierwszej grupy (17:19)

LEKCJA 13 – OUI, NON, SI, MOI AUSSI, MOI NON PLUS i inne… (8:57)

W module trzecim nastąpi zgłębianie wiedzy poprzez wprowadzenie wielu nowych zagadnień. Nie tylko cały czas będziesz wzbogacał swoje słownictwo (nowe czasowniki, rzeczowniki itd), przez co nauczysz się mówić o swojej codziennej, rutynie, o swojej rodzinie, będziesz potrafił powiedzieć dokąd idziesz (np. do sklepu, szkoły), poznasz kolejne liczebniki, ale też zdania, które nauczysz się budować będą zawierały więcej elementów. Będziesz umiał zaprzeczać na różne sposoby, wskażesz, że coś do Ciebie (lub kogoś innego) należy, będziesz potrafił wskazywać konkretną osobę czy przedmiot. Nauczysz się zadawać pytania na różne sposoby, wydawać polecenia… Ogromnie dużo wiedzy!

 

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z 1 modułu:  3 godz. 8 min. 7 sek.

LEKCJA 1 – 10 czasowników pierwszej grupy (14:21)

LEKCJA 2 – Liczebniki 11-60 (8:17)

LEKCJA 3 – Czas (18:51)

LEKCJA 4 – Sposoby zadawania pytań #1 (9:35)

LEKCJA 5 – MON, MA… czyli zaimki przymiotne dzierżawcze (16:13)

LEKCJA 6 – Czasownik aller i formy ściągnięte rodzajników: AU, AUX (12:45)

LEKCJA 7 – Czasowniki zakończone na -er i ich odstępstwa od standardowej odmiany (22:22)

LEKCJA 8 – Zaimki przymiotne wskazujące: CE, CET, CETTE, CES (7:26)

LEKCJA 9 – Rodzajniki określone i nieokreślone w przeczeniach (13:40)

LEKCJA 10 – Czasowniki zwrotne i czynności codzienne (14:39)

LEKCJA 11 – Zdania przeczące: NE…JAMAIS, NE…PLUS, NE…RIEN i itp. (14:20)

LEKCJA 12 – Tryb rozkazujący (12:03) 

LEKCJA 13 – Liczby 70-100, wiek, data, numer telefonu, miesiące i pory roku oraz zaimek przymiotny pytajny QUEL, QUELLE… (23:35)

W module czwartym nadal będziemy poruszać się w obrębie czasu teraźniejszego, ale Twoje zdania będą już o wiele bardziej rozbudowane. Wyrazisz swoją potrzebę, chęć, powiesz czego się boisz, co Cię boli, opiszesz gdzie coś się znajduje, co jesz i pijesz oraz w jakiej ilości, a to wszystko poznasz w oparciu o wiele nowych struktur gramatycznych (nauczysz się np. stosować rodzajniki ściągnięte i cząstkowe). Poznasz ważne i bardzo często używane używane przez Francuzów konstrukcje i dowiesz  się, jak powiedzieć, że przed chwilą coś się odbyło (np. właśnie wyszedłem z domu). Ten moduł również obfituje w ogrom wiedzy.

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z 1 modułu:  3 godz. 16 min. 14 sek.

LEKCJA 1 – Bezosobowa konstrukcja IL Y A (15:06)

LEKCJA 2 – Przyimek DE oraz formy ściągnięte rodzajników oraz wyrażenia z avoir (24:39)

LEKCJA 3 – Konstrukcja: avoir mal à / au / aux (7:14)

LEKCJA 4 – Przyimki miejsca DANS, SUR, SOUS, DEVANT (14:19)

LEKCJA 5 – Miejsce przymiotników w zdaniu i liczba mnoga przymiotników (16:00)

LEKCJA 6 – Stopniowanie przymiotników (14:57)

LEKCJA 7 – Czasownik boire i rodzajniki cząstkowe (16:51)

LEKCJA 8 – Konstrukcja QU’EST-CE QUE…, czasownik prendre i rodzajniki cząstkowe w przeczeniach (15:21)

LEKCJA 9 – Wyrażenia ilościowe (14:37)

LEKCJA 10 – Konstrukcja être en train de… (6:00)

LEKCJA 11 – 20 popularnych czasowników pierwszej grupy (18:00)

LEKCJA 12 – Zastosowanie przyimków à oraz de (13:15)

LEKCJA 13 – Jak rozpoznać rodzaj rzeczownika (19:55)

 

W tym module dokładnie omawiamy wiele ważnych czasowników, których odmiana jest nieregularna (w tym czasowniki modalne, takie jak chcieć, móc, musieć). To właśnie tutaj dowiesz się, jak w podstawowy sposób wyrazić nie tylko teraźniejszość, ale i przeszłość oraz przyszłość. Poznasz często używaną przez Francuzów konstrukcję, która pomaga wyrazić konieczność (np. Trzeba wynieść śmieci, trzeba wstać wcześnie rano itp).

 

Łączny czas trwania wszystkich lekcji wideo z 1 modułu:  3 godz. 15 min. 28 sek.

LEKCJA 1 – Czasownik FAIRE (10:32)

LEKCJA 2 – Przeszłość bliska, czyli LE PASSÉ RÉCENT (6:31)

LEKCJA 3 – Czasownik VOULOIR, POUVOIR i DEVOIR (11:11)

LEKCJA 4 – Zaimki pytajne QUI, QUOI (10:12)

LEKCJA 5 – Sposoby zadawania pytań #2 (16:03)

LEKCJA 6 – Przyszłość bliska, czyli LE FUTUR PROCHE (12:51)

LEKCJA 7 – Czasowniki 2 i 3 grupy (20:55)

LEKCJA 8 – Zaimek Y (16:24)

LEKCJA 9 – Zaimek EN (21:32)

LEKCJA 10 – Konstrukcja IL FAUT… (7:18)

LEKCJA 11 – Czas przeszły dokonany, czyli LE PASSÉ COMPOSÉ #1 (21:09)

LEKCJA 12 – Czas przeszły dokonany, czyli LE PASSÉ COMPOSÉ #2 (18:36)

LEKCJA 13 – Czas przeszły dokonany, czyli LE PASSÉ COMPOSÉ #3 (22:14)

W szóstym module pospacerujesz z Francuzem w różnych miejscach i
posłuchasz życiowego języka. Odwiedzisz francuską piekarnię i restaurację, pochodzisz po mieście, wybierzesz się w podróż samolotem… Po przerobieniu wcześniejszych modułów
będziesz już wiedział, jak budować takie zdania. Czas na osłuchiwanie
się z żywym językiem.

LEKCJA 1 – w mieście, część 1 (11:11)

LEKCJA 2 – w mieście, część 2 (19:47)

LEKCJA 3 – w piekarni (10:41)

               VIDEONOTKA (3:44)

               FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (3:14)

LEKCJA 4 – w restauracji (7:47)

                FRANCUSKI SMACZEK KULTUROWY (11:29)

LEKCJA 5 – na lotnisku, część 1 (7:16)

LEKCJA 6 – na lotnisku, część 2 (8:24)

W TYM MODULE JESZCZE POJAWIĄ SIĘ LEKCJE 🙂

 

PAKIET

(KURS A1 + A2) PROMOCJA
999 zł (zawiera VAT)
 • Cena w EUR wynosi ≈ 217 EUR
 • Dostęp do obu kursów na 24 m-ce
 • ponad 150 lekcji wideo
 • ponad 4000 fiszek z głosem francuskiego native speakera
 • Ponad 1000 ćwiczeń audio z głosem native speakera
 • ponad 450 testów, quizów i gier językowych
 • 480 ćwiczeń w .pdf
 • 70 notatek do druku
 • 46 książek elektronicznych z dźwiękiem
 • 5 ćwiczeń głosowych w formie podcastu
 • 35 transkrypcji lekcji w .pdf
 • plik mp3 pod każdą lekcją
 • E-book z audiobookiem "językowe koło ratunkowe"
 • E-book z audiobookiem "Sekrety mowy potocznej"

KURS A1

dla startujących od zera
739 zł (zawiera VAT)
 • Cena w EUR wynosi ≈ 160 EUR
 • Dostęp do kursu na 12 m-cy
 • ponad 100 lekcji wideo
 • ponad 3000 fiszek z głosem francuskiego native speakera
 • Ponad 1000 ćwiczeń audio z głosem native speakera
 • ponad 400 testów i gier językowych
 • 270 ćwiczeń w .pdf
 • 70 notatek do druku
 • 46 książek elektronicznych z dźwiękiem
 • 5 ćwiczeń głosowych w formie podcastu
 • plik mp3 pod każdą lekcją
 • E-book z audiobookiem "językowe koło ratunkowe"

KURS A2

dla kontynuujących naukę
499zł (zawiera VAT)
 • Cena w EUR wynosi ≈ 108 EUR
 • Dostęp do kursu na 12 m-cy
 • 42 lekcje wideo
 • Ponad 1000 fiszek z głosem francuskiego native speakera
 • 210 ćwiczeń w .pdf
 • 65 quizów
 • 35 transkrypcji lekcji w .pdf
 • plik mp3 pod każdą lekcją
 • E-book z audiobookiem "Sekrety mowy potocznej"

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych materiałów, co potwierdzają liczne opinie usatysfakcjonowanych kursantów. Jeżeli jednak w ciągu dwóch tygodni od daty zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie i że nie tego szukałeś, to wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość e-mail, a zwrócimy Ci pieniądze.

Chcemy, by każda osoba posiadająca kurs czuła, że dobrze zainwestowała pieniądze w naukę francuskiego. Zależy nam na usatysfakcjonowanych klientach. U nas nie kupujesz kota w worku i nic nie ryzykujesz!

Płatność w ratach

Kurs możesz zakupić na raty za pośrednictwem Przelewy24. Po przejściu na stronę Przelewy24 wybierz opcję "raty i płatności odroczone", a następnie "raty mBank". Wybierz ilość rat, a następnie wypełnij wniosek.
Być może będziesz musiał poczekać na decyzję z banku. Jeśli będzie ona pozytywna, to dostaniesz dostęp do kursu.

Wielki kurs pojawia się w sprzedaży raz na kilka miesięcy. Boisz się, że go przegapisz? Nic się nie martw! Zapisz się do naszego CORSELETTERA i co poniedziałek sprawdzaj skrzynkę. Nie tylko poinformuję Cię o tym, że już możesz dołączyć do kursu, ale również będziesz dostawał ode mnie co tydzień listy wypakowane ciekawostkami językowymi i kulturowymi oraz dostaniesz dostęp do darmowych materiałów, jakich nie publikuję nigdzie indziej!

Jeśli masz jakiś problem (np. z dokonaniem zakupu), albo ciągle się wahasz, czy aby na pewno kurs będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, to wyślij mi wiadomość e-mail na maria.renaud@francuskinotesik.pl

Pomogę Ci! Doradzę, czy kurs jest dla Ciebie!