CORSELETTER

😎 Dołącz do kilkunastu tysięcy corseletterowiczów i co tydzień poszerzaj swoją wiedzę! 🇲🇫

MAILE PEŁNE FRANCUSKIEGO! 🇲🇫

Co tydzień (najczęściej poniedziałek/wtorek) otrzymasz corseletter bogaty we wskazówki, jak się uczyć oraz porcję językowej wiedzy. W 2024 skupiamy się na poszerzaniu słownictwa i pracujemy nad mega praktycznym e-bookiem pełnym życiowego słownictwa, dlatego co tydzień w mailu odkryjesz nowy czasownik z przykładami użycia i przydatnym wyrażeniem! 💪. Wiemy, jak ważna we francuskim jest wymowa, więc nasze corselettery zawierają pliki audio 🔊nagrane przez Thomasa.

W każdym corseletterze znajdziesz podstawowe informacje, jak i bardziej zaawansowane wyrażenia. Dołącz do nas bez względu na swój poziom językowy!

DOSTĘP DO SEKRETNEGO LINKU! 🇲🇫

Jako corseletterowicz dostaniesz od nas dostęp do sekretnego linku, a więc dostęp do bazy materiałów za 0 zł, których nie publikujemy nigdzie indziej! Czekają tam na Ciebie nie tylko starsze corselettery, ale też transkrypcje podcastów, ćwiczenia i notatki do lekcji z YouTube, a nawet mini e-booki! ⚠️ UWAGA! Co miesiąc nowe hasło (podaję je w każdym mailu)! ❄️

 

Nasze corselettery docierają co tydzień do kilkunastu tysięcy osób! 🤯
Z ogromną przyjemnością czytam odpowiedzi i staram się na bieżąco odpisywać ⬇️
 

“Droga Pani Marysiu! Serdecznie dziękuję za Państwa pracę, za Francuski notesik, który daje mi tyle frajdy z nauki języka. Już nie mogę się doczekać kolejnych materiałów, lekcji, bardzo chętnie sięgnę po e-booka. A co zrobię dla francuskiego w tym roku? Spędzę tydzień w Paryżu, czego już nie mogę się doczekać.”

Frajda z nauki francuskiego? 🤩 Wakacje w Paryżu… Rozmowy po francusku w sklepach i restauracjach? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Niezależnie od tego, jaki masz poziom francuskiego (początkujący, średniozaawansowany czy zaawansowany), to u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!