E-BOOK "MÓWIĘ PO FRANCUSKU!"

PRAKTYCZNY E-BOOK

Kopalnia praktycznej wiedzy o 30 popularnych czasownikach i ich użyciu w życiu codziennym. Już teraz możesz pogłębić swoją wiedzę o żywym języku i wykorzystywać w mowie sformułowania, jakie znajdziesz w e-booku! Podkręć swój francuski i zaskocz niejednego Francuza!

SKĄD POMYSŁ NA TAKIEGO E-BOOKA?

Postanowiłam wykorzystać fakt, że mieszkam we Francji wraz z mężem Francuzem i używam języka francuskiego cały czas. Wyselekcjonowałam dla Ciebie liczne wyrażenia, które na pewno Ci się przydadzą i pomogą Ci bardziej naturalnie wyrażać myśli.

Dzięki e-bookowi poznasz mnóstwo gotowych sformułowań, które są na okrągło wplatane przez Francuzów do swoich wypowiedzi.

Ale uwaga! “Mówię po francusku!”, to nie tylko liczne wyrażenia wraz z autentycznymi przykładami użycia, ale też bliższe poznanie 30 pospolitych czasowników i ich najczęściej spotykanych znaczeń.

To podstawowa wiedza, którą każdy powinien posiadać, jeśli chce brzmieć bardziej naturalnie!

Wygląd też ma znaczenie!

Wzbogacisz swoje słownictwo i zobaczysz, jak je stosować w zwykłych rozmowach, a naukę uprzyjemni Ci wygląd stron w e-booku, na których nie zabrakło kolorowych grafik!

EBOOKI SAM2

PRZYJEMNA OPRAWA GRAFICZNA:

Treść merytoryczna jest najważniejszym elementem każdej publikacji, ale bez odpowiedniej estetyki traci na wartości, dlatego w e-booku nie mogło zabraknąć miłej dla oka oprawy graficznej!

Materiały, z których mamy się uczyć muszą nam się też podobać!

W e-booku postawiono więc zarówno na treść, jak i przyjemną dla oka prezentację tej treści.

 

Co ZAWIERA e-book?

W e-booku znajdziesz 30 rozdziałów, w których każdy jest poświęcony jednemu czasownikowi. Część teoretyczna w każdym rozdzialeskłada się z trzech filarów:
 
1. ODMIANA czasownika w czasie teraźniejszym.
2. PROSTE ZDANIA zawierające wszystkie odmienione formy czasownika.
3. WYRAŻENIA zawierające czasownik z danego rozdziału wraz z PRZYKŁADOWYMI ZDANIAMI.
 
Każdy rozdział zawiera ćwiczenia (do których są odpowiedzi na końcu e-booka). Wszystkie zdania i wyrażenia (a także odmiana) są również nagrane w formie audio.

 

EBOOKI SAM4

DLA KOGO JEST TEN E-BOOK?

Czy to możliwe, by jedna książka mogła się przydać zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym? Jasne, że tak! Jeżeli nie będziemy myśleć schematami, czyli np., że na początku nauki trzeba nauczyć się listy owoców i nazw zwierząt, a na wyższym etapie to już tylko rozmowy o efekcie cieplarnianym, a przejdziemy do myślenia praktycznego, czyli “co mi pomoże w komunikacji?”, to zdamy sobie sprawę, że wielu rzeczy używanych w mowie możemy się uczyć bez względu na to, na jakim jesteśmy poziomie językowym.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

Poznasz odmianę w czasie teraźniejszym 30 popularnych czasowników i przećwiczysz na prostych przykładach. Nie potrzebujesz dobrej znajomości gramatyki, by zrozumieć funkcjonowanie prostych zdań. Wystarczą Ci bardzo okrojone podstawy. Poza tym, pokazuję Ci tutaj język potoczny, który charakteryzuje się prostotą wypowiedzi!

DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH:

Utrwalisz sobie odmianę oraz podstawowe znaczenia czasowników. Struktura poszczególnych rozdziałów może się nieco różnić, ponieważ mamy tutaj zarówno prostsze, jak i bardziej skomplikowane czasowniki, a na tę trudność wpływa ilość znaczeń i obecność w licznych wyrażeniach. Poznasz masę praktycznych wyrażeń używanych w mowie i zobaczysz ich zastosowanie w życiowych zdaniach.

W e-booku natrafisz też na różne ciekawostki, np. tam, gdzie uważam za konieczne, aby wspomnieć krótko o ważnych zasadach gramatycznych (jeśli np. po jakimś wyrażeniu trzeba użyć tryb subjonctif).

E-BOOK W LICZBACH:

rozdziałów
0
stron
0
ćwiczenia
0
pliki mp3
0
godziny nagrań
0

ZOBACZ JEDEN ROZDZIAŁ:

Poniżej znajdziesz spis treści oraz podgląd całego jednego rozdziału. Możesz również pobrać (niżej) ten rozdział w formacie .pdf oraz pliki mp3 do niego.

POBIERZ CAŁY ROZDZIAŁ:

Kliknij poniższe przyciski, aby pobrać na swoje urządzenie cały rozdział (o czasowniku aller) w formacie pdf oraz załączone do niego pliki mp3.

Pobierz plik pdf

POBIERZ PLIKI mp3

ZALETY E-BOOKA:

ZALETY1
zalety2
zalety2

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA:

Jeśli nie chcesz przegapić możliwości upolowania e-booka, zapisz się na mój darmowy newsletter. Poinformuję Cię mailowo, że sklep został otwarty. Poza tym będziesz mieć dostęp do wielu darmowych materiałów: