Ale super, że dołączył.ś do naszego corselettera!

Zanim zaczniemy, to pozwól, że się przedstawimy, bo być może jeszcze nie do końca wiesz, kto za tym wszystkim stoi 😁

Na zdjęciu nasza dwójka – Thomas  (rodowity Francuz pochodzący z Grenoble) oraz Marysia  (Polka, która lata temu opuściła Dolny Śląsk).

Mieszkamy na francuskiej Korsyce 🏝️ i od kilku lat pomagamy ludziom w spełnianiu ich marzeń! Tysiące osób przekonało się już, że francuski z nami jest ciekawszy, łatwiejszy i do nauczenia! 💪

Niektórzy zaczynali z nami naukę kilka lat temu, a dziś mieszkają we Francji, pracują z językiem francuskim 🤯, studiują romanistykę lub po prostu z ogromną radością i satysfakcją używają francuskiego do własnych potrzeb (oglądanie filmów, czytanie artykułów i książek po francusku…) 💪

Ty też możesz wznieść swój francuski na coraz wyższy poziom, dlatego cudownie, że też chcesz stać się częścią tej społeczności! 😍

 

😎 Oto, czego możesz się spodziewać na swojej poczcie:

MAILE PEŁNE FRANCUSKIEGO! 🇲🇫

Co tydzień (najczęściej poniedziałek/wtorek) otrzymasz corseletter bogaty we wskazówki, jak się uczyć oraz porcję językowej wiedzy. W 2024 skupiamy się na poszerzaniu słownictwa i pracujemy nad mega praktycznym e-bookiem pełnym życiowego słownictwa, dlatego co tydzień w mailu odkryjesz nowy czasownik z przykładami użycia i przydatnym wyrażeniem! 💪. Wiemy, jak ważna we francuskim jest wymowa, więc nasze corselettery zawierają pliki audio 🔊nagrane przez Thomasa.

Na rysunku fragment corselettera z 10.01.2024.

DOSTĘP DO SEKRETNEGO LINKU! 🇲🇫

Jako corseletterowicz dostajesz od nas sekretny link TUTAJ, a więc dostęp do bazy materiałów za 0 zł, których nie publikujemy nigdzie indziej! Czekają tam na Ciebie nie tylko starsze corselettery, ale też transkrypcje podcastów, ćwiczenia i notatki do lekcji z YouTube, a nawet mini e-booki! ⚠️ UWAGA! Co miesiąc nowe hasło (podaję je w każdym mailu)! ❄️ W styczniu obowiązuje hasło: neige

 

Nasze corselettery docierają co tydzień do kilkunastu tysięcy osób! 🤯
Z ogromną przyjemnością czytam odpowiedzi i staram się na bieżąco odpisywać ⬇️

“Droga Pani Marysiu! Serdecznie dziękuję za Państwa pracę, za Francuski notesik, który daje mi tyle frajdy z nauki języka. Już nie mogę się doczekać kolejnych materiałów, lekcji, bardzo chętnie sięgnę po e-booka. A co zrobię dla francuskiego w tym roku? Spędzę tydzień w Paryżu, czego już nie mogę się doczekać.”

Frajda z nauki francuskiego? 🤩 Wakacje w Paryżu… Rozmowy po francusku w sklepach i restauracjach? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Niezależnie od tego, jaki masz poziom francuskiego (początkujący, średniozaawansowany czy zaawansowany), to u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Potrzebujesz, by ktoś poprowadził Cię za rękę i nauczył francuskiego? Nie ma problemu! Jesteśmy ekspertami od nauczania francuskiego w wideokursach online. Stworzyliśmy wyjątkowe materiały, z którymi wykonasz niesamowity postęp (o wiele łatwiej i szybciej, niż gdybyś uczył się samodzielnie).

Jeśli jesteś na początku swojej przygody z francuskim, to sięgnij po…

  • WIELKI KURS , w którym od zera przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wymowę i gramatykę na poziomie A1, a do tego nauczymy życiowego słownictwa, jakiego używają native speakerzy na co dzień! Kurs jest dostępny w sprzedaży tylko kilka razy w roku. Najbliższa możliwość dołączenia – 11-25 marca 2024.

 

Nie chcesz czekać na kurs? Przerób francuski na poziomie A0 poznając podstawowe zwroty. Pomoże Ci w tym nasz mały e-book “Francuski pierwszy krok” za jedyne 24,99 zł, który już teraz może być Twój! Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i… wykonasz swój pierwszy krok w kierunku nauki francuskiego! 🥰

  • Jeśli jesteś już troszkę dalej, a więc podstawy z poziomu A1 masz opanowane, to czas na drugą część! Możesz uczyć się z Wielkim kursem na poziomie A2, ale ⚠️ UWAGA! Na chwilę obecną jest to stara wersja kursu (sprzed kilku lat). W 2024 będziemy ją unowocześniać dodając nowe lekcje i materiały. Już wkrótce będziesz mógł “zaklepać” sobie miejsce na platformie i wykupić dostęp do kursu i najbliższych aktualizacji w promocyjnej cenie 499 zł! Jesienią cena ta może się nawet podwoić! Nie przegap okazji – kurs kupisz w okresie 12-19 lutego w naszym sklepie TUTAJ.

 

Jeśli masz już poziom min. średniozaawansowany:

  • i pragniesz poznać mowę potoczną bez tabou (z kolokwializmami i nawet ostrymi wulgaryzmami 🤯) to sięgnij po WIELKI KURS MOWY POTOCZNEJ . Sporo lekcji wideo jest po francusku (poznajesz słownictwo i osłuchujesz się z językiem). Nauczymy Cię rzeczy, których nie nauczą Cię w szkołach, na kursach i w podręcznikach! Rzeczy, o które wstydziłbyś się zapytać nauczyciela… Kurs jest w stałej sprzedaży, więc możesz do niego dołączyć w każdej chwili! Nowe lekcje są na bieżąco dodawane. Kurs kupisz TUTAJ.

 

Dlaczego warto uczyć się właśnie z nami?

  • Ponieważ wiemy, jak mówią Francuzi na co dzień!
  • Nasze materiały są tworzone we Francji, a ich współautorem jest rodowity Francuz!
  • Nie ma tu miejsca na kalki językowe, przykłądy ściągnięte z YouTube’a bez 100% pewności, czy faktycznie tak się mówi… Poza wiedzą teoretyczną, mamy to, co najważniejsze – życiowe doświadczenie nabyte dzięki pełnej immersji językowo-kulturowej!
  • Mamy bardzo praktyczne podejście do nauki języka, bo sami po francusku rozmawiamy na co dzień!

 

SPRAWDŹ NAS!

Sprawdź nasze metody nauczania, które wypracowaliśmy w ciągu kilku lat nauczania w sieci. Przyciągają one coraz większe grono zwolenników i inspirują innych! Zapraszam Cię na nasz YouTube TUTAJ i instagram TUTAJ. Po ilości publikacji zobaczysz, jak prężnie działamy!

Cieszymy się, że tu jesteś i dziękuję, że przeczytał.ś tę wiadomość do końca! Trzymamy kciuki za Twój francuski! Do zobaczenia w Twojej skrzynce mailowej i na portalach społecznościowych 😉

Marysia i Thomas!