E-BOOK "JĘZYKOWY WYCISK"

E-booki nie są obecnie dostępne.

Pojawiają się w sprzedaży raz na kilka miesięcy.

Najbliższa sprzedaż: 21 marca – 4 kwietnia 2022.

Jeśli nie chcesz przegapić możliwości upolowania e-booka, zapisz się na mój darmowy newsletter. Poinformuję Cię mailowo, że sklep został otwarty. Poza tym będziesz mieć dostęp do wielu darmowych materiałów:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA:

ĆWICZ SŁUCHANIE

Językowy wycisk to e-book przeznaczony dla osób początkujących, a więc na poziomie A1-A2. Jest to narzędzie, które pomaga w rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i czytania oraz wzbogaceniu słownictwa. Wszystkie teksty w e-booku zawierają tylko czas teraźniejszy. Nie znajdziesz tutaj trybu rozkazującego, przypuszczającego i łączącego, bo chodzi o to, byś powoli wdrażał się w język.

CHCĘ CI UŁATWIĆ SPRAWĘ!

W autentycznych nagraniach Francuzów na YouTube, filmach czy serialach jesteś od początku wystawiony na szybki sposób mówienia oraz atakowany przeróżnymi konstrukcjami gramatycznymi i zróżnicowanym słownictwem. Jako osobie początkującej może Ci być ciężko się w tym odnaleźć, a brak zrozumienia tego, co mówią Francuzi może być frustrujący.

Językowy wycisk ma na celu oszczędzić Ci szoku, a jednocześnie sprawić, byś mógł powoli zacząć słuchać po francusku! Wszystkie pliki audio zostały nagrane przez rodowitego Francuza, a więc osłuchujesz się nie tylko ze świetną wymową, ale również z naturalnym akcentem!

W materiałach znajdziesz historie trzech osób. Opowiadają one o swoim życiu używając sformułowań, jakie faktycznie mogłyby paść z ust Francuza. Masz więc szansę obcować z żywym językiem, ale opartym na prostych konstrukcjach gramatycznych, dostosowanych do poziomu początkującego.

E-book ma 49 stron i zawiera 27 plików mp3.

 

JAK SIĘ UCZYĆ Z E-BOOKIEM?

E-book jest tak skonstruowany, byś uczył się aktywnie. Do wyboru masz historie 3 osób (Julie, Nathalie i Benjamina).

Najpierw ćwiczysz rozumienie ze słuchu koncentrując się na jednym nagraniu. Potem pracujesz z tekstem, który zawiera tłumaczenie na język polski i dodatkowe wskazówki (w tym ciekawe wyrażenia wyłowione z opowieści oraz smaczki z gramatyki). Na koniec rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia, które sprawdzają, czy zdobyłeś wiedzę i czy potrafisz ją wykorzystać!

WYCIKS11

E-BOOK W LICZBACH:

0
historie
0
stron
0
ćwiczeń
0
plików mp3
0
minut nagrań

ZOBACZ WSTĘP:

Poniżej znajdziesz wstęp z e-booka oraz dokładne wskazówki, jak pracować z tymi materiałami.

ZALETY E-BOOKA:

ZALETY1
zalety2
zalety2