Cześć corseletterowiczu! Dzisiaj mam dla Ciebie wyjątkowy prezent 🎁.

  

Chcę, żebyś wycisnął jak najwięcej z materiałów, które udostępniłam w sobotę i niedzielę, dlatego do ROZWIĄZAŃ ĆWICZEŃ Thomas przygotował… pliki AUDIO!

   

Ciężko jest się uczyć francuskiego bez nagrań. Być może rozumiesz przykłady (z resztą zawierają one tłumaczenie) w zeszytach ćwiczeń, ale… nie potrafisz ich przeczytać?

   

Pobierz (tylko dzisiaj do północy!) pliki mp3, rozpakuj je (są zapakowane w pliki .zip), zapisz na komputerze, a następnie wróć do zeszytów ćwiczeń i otwórz część z odpowiedziami. Posłuchaj, jak te wszystkie zdania wymówić!

Pliki audio do 1 zeszytu ćwiczeń:

Pliki audio do 2 zeszytu ćwiczeń:

Jeśli skorzystałeś ze szkolenia, to zostaw po sobie ślad na YouTube. Skomentuj którąś lekcję (a jeśli możesz to wszystkie!). Dla mnie to będzie takie “dziękuję” za włożoną pracę i pomoże mojemu kanałowi w dalszym rozwoju (im więcej komentarzy, tym lepsza jego widoczność na YouTube, przez co mogę dotrzeć do nowych osób). 

Zostaw komentarz na przykład TUTAJ – https://youtu.be/ZQIWgD6aE2o

 

PS. Nie wiem, czy zauważyłeś/aś, że na moim YouTube ZDEZAKTYWOWAŁAM ZEWNĘTRZNE REKLAMY, a wszystko po to, by lepiej Ci się oglądało. NIE ZARABIAM NA WYŚWIETLENIACH. Dzięki serdeczne za wsparcie! Miłej nauki ♥️