RODZAJNIKI OKREŚLONE

1. Obejrzyj drugą lekcję szkolenia RODZAJNIKI NA LEKKO, na której poznasz rodzajniki określone i ich funkcje w zdaniu.

 

2. Następnie popracuj z materiałami – poucz się słówek i przećwicz przykłady zdań za pomocą fiszek z głosem Thomasa oraz rozwiąż quizy interaktywne oraz ćwiczenia w formacie pdf.

 

Materiały będą dostępne tylko do 10 czerwca do północy!

Poucz się z fiszkami:

Utrwal słownictwo, jakie pojawiło się na lekcji i sprawdź, czy potrafisz zbudować proste zdania z rodzajnikami nieokreślonymi:

Pobierz i rozwiąż ćwiczenia w pdf:

Możesz je wydrukować lub rozwiązywać bezpośrednio w pdf, ponieważ są one interaktywne.

Rozwiąż quizy interaktywne:

Najpierw poćwicz słówka, jakie pojawiły się w lekcji wideo oraz ćwiczeniach w formacie pdf. To jest pierwsza porcja dziesięciu quizów interaktywnych ze słownictwem. ⚠️ UWAGA ⚠️ Wszystkie quizy zawierają dźwięk. Jeśli jest wyciszony, to kliknij głośnik w prawym dolnym rogu quizu.

Słownictwo:

W ten sposób (lekcje wideo, fiszki, quizy, ćwiczenia…) możesz przerobić całe podstawy francuskiego (poziom A1 i A2) na platformie Wielkiego kursu, który będzie w sprzedaży w okresie 10-25 czerwca do północy! Ponad 100 lekcji wideo, w których nauczamy francuskiego w przystępny sposób!

 

Kurs jest niedostępny przez około 90% roku. Teraz masz szansę do niego dołączyć i nauczyć się francuskiego! 😍

 

👉 WIELKI KURS 👈

ZADANIE SPECJALNE!

Jeśli uważasz, że materiały szkoleniowe są wartościowe i uczysz się z nimi, to daj o tym znać w komentarzu na YouTube! Twój komentarz na moim kanale będzie dla mnie takim DZIĘKUJĘ. Liczę na to, że doceniasz moją pracę, gdyż przygotowanie wyzwania dla Ciebie zajęło mi ponad tydzień…

 

Lekcja jest tutaj – https://youtu.be/H-te5uxUFV4