wielki kurs gramatyczno-leksykalny

Kurs jest w sprzedaży tylko do 23 maja do północy!
NIE PRZEGAP!
Kolejna edycja będzie dopiero jesienią!

To kurs, który solidnie uczy zasad francuskiej wymowy, gramatyki, oraz życiowego języka!

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE!

Z Wielkim kursem zdobędziesz solidne podstawy języka francuskiego, a nauka przemieni się w… przyjemną rozrywkę, która przyniesie efekty! Pozwól, by przygoda z francuskim stała się Twoim ulubionym zajęciem! Nie zwlekaj! Dołącz już dzisiaj i zacznij robić postępy!

Do KURSU MOŻNA BĘDZIE DOŁĄCZYĆ ZA:

Z ogromną radością prezentuję Ci kurs, który powstał przy współpracy z francuskim native speakerem! To ekscytująca podróż w świat języka francuskiego!
* Pierwsza część kursu przechodzi właśnie ogromną aktualizację i do końca 2022 powstanie dodatkowy moduł… inny, niż cała reszta!

4 magiczne składniki kursu:

WYMOWA NIE TAKA STRASZNA, JAK JĄ MALUJĄ!

Z tym kursem masz możliwość rozpoczęcia nauki od totalnego zera, albo pójścia o krok dalej (do wyboru są dwa poziomy). Jeśli dopiero startujesz, to Twoja przygoda rozpocznie się od poznania zasad fonetyki! Wyjaśnię Ci je w tak prosty i logiczny sposób, że nie będziesz już mieć żadnych wątpliwości co do tego, że pisownia i wymowa są, jak dwa bratanki! Będziesz świadom istnienia francuskich dźwięków, których nie ma w języku polskim, a to bardzo konkretny fundament, na którym spokojnie można budować dalszą znajomość języka! Kto będzie wymawiał dla Ciebie francuskie przykłady? Francuz oczywiście!

GRAMATYKA TRUDNA? ODCZARUJMY TEN MIT!

Niezbędną gramatykę wprowadzę Ci powoli i na lekko, tak że nie będziesz czuł się przeładowany materiałem i będziesz mieć ochotę… na więcej! Zapomnij o wkuwaniu na pamięć reguł gramatycznych! To nie tutaj! Ja Ci pokażę, jak funkcjonuje język, abyś umiał sam tworzyć swoje własne zdania! Przeanalizujemy masę przykładów i zrobimy to w taki sposób, byś nie musiał zastanawiać się przy każdym zdaniu “A dlaczego tak?”… Jeśli zrozumiesz, jak funkcjonuje język, to będziesz umiał go używać!

TYLKO ŻYWY JĘZYK!

Ponieważ w kursie obecny jest rodowity Francuz i wymawia wszystkie francuskie słowa i zdania, to nauczysz się tylko struktur, które są faktycznie w użyciu! Wszystkie materiały przeszły weryfikację native spekera! Widzisz więc, że nie musisz się martwić o plan nauki i dobór materiałów, bo w kursie wszystko będziesz mieć podane na tacy!
 
 

ŻYCIE WE FRANCJI!

W pierwszej części kursu powstaje moduł, w którym pokażę Ci kawałek Francji i francuskiego życia, a to wszystko w połączeniu z nauką języka! Lekcje zostaną zamieszczone w tym module do końca 2022.
 
 
STRONA100

Jak to wygląda w praktyce?

Wielki kurs gramatyczno-leksykalny znajduje się na specjalnej platformie internetowej, do której otrzymasz własny login i hasło oraz dostęp do materiałów  24h na dobę przez 12 miesięcy! Możesz uczyć się o dowolnej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na ziemi. Na platformie znajduje się kilkadziesiąt lekcji wideo i setki różnorodnych materiałów dodatkowych, abyś mógł w przyjemny i zróżnicowany sposób poznawać język francuski.

METODA NAUKI:

Kurs dostarcza Ci wszystkich niezbędnych materiałów. Wystarczy zalogować się na platformie, odpalić pierwszą lekcję… i dać się prowadzić za rękę przez meandry języka francuskiego!

Lekcje wideo są skonstruowane w taki sposób, że każda kolejna prowadzi Cię o krok dalej, a więc postęp następuje cały czas. Nie musisz się też martwić o to, czy uda Ci się zapamiętać materiał z filmiku, bo pod  lekcją masz do dyspozycji różne materiały dodatkowe (ćwiczenia, quizy, fiszki, itd), przygotowane na bazie informacji przedstawionych w danej lekcji.

DOSTĘPNE KURSY:

Obecnie dostępne są dwie części kursu. Kliknij, zapoznaj się z opisem i wybierz najlepszy dla Ciebie wariant.

KURS OD ZERA:

Część pierwsza skierowana jest do osób, które chcą uczyć się języka francuskiego od zupełnego zera (a także po prostu w sposób uporządkowany powtórzyć materiał, lub wrócić do nauki po latach).

krok DALEJ:

Część druga skierowana jest do osób, które mają już podstawy języka francuskiego i chcą poznać zagadnienia, które odpowiadają poziomowi A2Kurs 2 sprawdzi się również jako kontynuacja części 1.

STRONA107

Na platformie kursowej znajdziesz wiele różnorodnych materiałów, dzięki którym zdobędziesz i utrwalisz wiedzę:

Lekcje wideo trwające od kilku do kilkunastu (czasami nawet ponad 20) minut, pełne grafik ułatwiających zapamiętywanie. Prowadzone są w języku polski, zaś francuskie przykłady wymawia Francuz.

a5

Wszystkie lekcje (oprócz tych w module poświęconym wymowie) zawierają transkrypcję, wobec czego możesz nie tylko oglądać, ale również czytać, jak książkę!

W pierwszej części kursu masz do dyspozycji dwa e-booki: “ZBIÓR ZASAD FRANCUSKIEJ WYMOWY” oraz “JĘZYKOWE KOŁO RATUNKOWE”, a w drugiej części kursu znajdziesz e-book “SEKRETY MOWY POTOCZNEJ”.

Do każdej lekcji załączony jest notatnik do druku, który zawiera najważniejsze kadry z lekcji i miejsce na własne notatki. Świetne narzędzie do powtórek, bez konieczności włączania lekcji wideo.

Do każdej lekcji (oprócz lekcji o wymowie) masz do dyspozycji ćwiczenia z odpowiedziami. Zadania są różnorodne. Jest to idealne narzędzie do pracy dla osoby, która lubi rozwiązywać zadania z gramatyki.

a4

Niektóre lekcje zawierają dodatkowe materiały, uzupełniające wiedzę z lekcji wideo, przez co jeszcze bardziej można poszerzyć wiedzę.

Do każdej lekcji możesz pobrać plik audio zawierający całą ścieżkę dźwiękową z filmu. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ taka aktywność pomaga Ci ćwiczyć pamięć słuchową.

Po każdej lekcji możesz sprawdzić świeżo nabytą wiedzę rozwiązując quizy: 1. pytania testowe, 2. pytania typu PRAWDA/FAŁSZ oraz 3. zdania, w których będziesz musiał wpisać francuskie słowo.

Dostajesz możliwość brania udziałów w wyzwaniach i konkursach (do wygrania książki, e-booki, kursy, konwersacje z Francuzem, upominki z Korsyki itp) organizowanych w zamkniętej grupie wsparcia na Facebooku.

CENNIK

Poniżej znajduje się cennik. Każdą z dwóch części możesz zakupić osobno dostając do niej dostęp na 12 miesięcy, albo skorzystać ze specjalnego pakietu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do każdej z dwóch części kursu na dwa lata i dodatkowo zapłacisz aż 99 zł mniej, niż przy zakupie dwóch kursów osobno.


DOŁĄCZ DO GRONA KURSANTÓW

wYBIERAJĄC naukę z wielkim kursem

sheriffs-star-151699_1280


OSZCZĘDZASZ CZAS

sheriffs-star-151699_1280


oszczędzasz pieniądze

sheriffs-star-151699_1280


Uczysz się we własnym tempie

sheriffs-star-151699_1280


słuchasz native speakera

sheriffs-star-151699_1280


Twoja nauka jest uporządkowana

sheriffs-star-151699_1280


korzystasz z ciekawych materiałów


W sklepie znajdują się również opinie kursantów

Dlaczego TO WŁAŚNIE ze MNĄ WARTO UCZYĆ SIĘ FRANCUSKIEGO?

Mieszkam na francuskiej Korsyce, a więc językiem francuskim jestem otoczona 24h na dobę. Używam tego języka we wszystkich życiowych sytuacjach. Także w domu, bo mam męża Francuza i dwujęzyczne dzieci. Całkowita immersja językowa i kulturowa pozwala mi czerpać z języka więcej, niż gdybym mieszkała w Polsce i opierała się tylko na książkach i materiałach dostępnych w internecie. Cały Francuski Notesik tworzę z pasją pokazując żywy język, jakiego doświadczam na własnej skórze każdego dnia. Swoją wiedzę opartą na teorii i praktyce przekazuję w Wielkim kursie!
 

FAQ

question-mark-65833_1920

Masz dodatkowe pytania? Być może już pojawiła się na nie odpowiedź. Sprawdź FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

PONIŻEJ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Płatności można dokonać korzystając ze strony PayPal i są to dwie możliwości:

– płatność kartą płatniczą (jeśli nie posiadasz konta PayPal i nie masz zamiaru go zakładać)

– płatność bezpośrednio z konta PayPal, jeśli takie posiadasz

 

Akceptuję również przelewy bankowe w EURO. Posiadam tylko konto francuskie. Jeśli chcesz dokonać przelewu, to dokonaj zamówienia i napisz do mnie wiadomość prywatną, a podam Ci numer konta.

Tak. Można wykonać tradycyjny przelew bankowy na moje francuskie konto.

Jeśli chcesz zapłacić w EUR, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej.

Na stronie PayPal można płacić na dwa sposoby:

 • robiąc przelew bezpośrednio z konta PayPal (jeśli się takie posiada)
 • wykonując płatność zwykłą kartą płatniczą (bankową) i do tego celu nie trzeba mieć ani zakładać konta PayPal.
 
UWAGA!

Czasami zdarza się jednak, że przy przejściu do płatności (po kliknięciu w ostatnim etapie zamówienia przycisku “KONTYNUUJ DO PAYPAL”) wyświetla się strona, na której są dwie opcje:

 • logowanie do konta PayPal
 • otwórz konto
…a więc nie widać możliwości zapłacenia kartą. Zamiast opcji otwórz konto, powinno być zapłać kartą.
 
 

Brak opcji zapłać kartą może czasami wystąpić przy:

 • płatności z telefonu
 • płatności z komputera przy użyciu niektórych przeglądarek internetowych
 

Jak sobie z tym poradzić i móc zapłacić kartą?

 • gdy korzysta się z telefonu czasami wystarczy kliknąć wstecz i jeszcze raz przejść do płatności, by opcja płatności kartą się wyświetliła
 • najlepiej jednak jest korzystać z komputera oraz przeglądarki Google Chrome lub Firefox

W sklepie kurs można zakupić tylko jako osoba fizyczna. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to przed dokonaniem zakupu skontaktuj się ze mną mailowo.

Kurs jest w sprzedaży raz na kilka miesięcy w kolejnych edycjach. Powodem są kwestie organizacyjne.

Tak! Kurs jest przystosowany zarówno do nauki na komputerze, jak i na telefonie czy tablecie. Dzięki łatwemu i szybkiemu dostępowi do platformy możesz uczyć się, kiedy tylko chcesz. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu.

Dostęp do platformy z materiałami zostanie Ci nadany w momencie, gdy opłata za kurs zostanie zaksięgowana:

 • Jeśli płatność została wykonana kartą lub przelew nastąpił z konta PayPal, to będzie to czas zaledwie kilku minut, po którym to będziesz mógł rozpocząć naukę z kursem.
 • Jeśli wykonałeś przelew bankowy, to dostęp do kursu otrzymasz wtedy, gdy środki przyjdą na moje konto. Może więc to potrwać nawet do kilku dni.
 • Jeżeli zakupiłeś tylko jedną część (pierwszą albo drugą), to dostęp do platformy został Ci nadany na 12 miesięcy.
 • Jeżeli zakupiłeś dwie części jednocześnie, to dostęp do każdej z nich masz na 24 miesiące.

Najbliższa możliwość dołączenia do kursu 9-23 maja, a kolejna dopiero jesienią 2022.

Po zaksięgowaniu płatności dostaniesz wiadomość e-mail z loginem i hasłem, które wykorzystasz do zalogowania się na platformę z kursem, którą znajduje się TUTAJ.

Może się tak zdarzyć, że już jesteś zalogowany na platformie, bo masz założone konto i z tego samego urządzenia elektronicznego dokonałeś płatności. Wówczas jednym kliknięciem przeniesiesz się na platformę bez konieczności logowania się.

Nie. Po zakupie każdy kursant ma darmowy dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji.

Tak. Można przedłużyć dostęp do kursu na korzystnych warunkach.

To jest kwestia bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników, m.in. od tego, jak często będziesz się uczyć. Jeśli masz dużo czasu i chęci nauki, to przy systematycznej pracy możesz opanować materiał z kursu nawet w 3 miesiące. Wiele osób przerabia jedną część kursu w około pół roku.

Kurs jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą się nauczyć języka francuskiego i się nim posługiwać (dlatego pojawiają się też elementy mowy potocznej).

Nie jest on opracowany pod wymagania konkretnego egzaminu. Pamiętaj też, że egzaminy językowe zwykle weryfikują cztery kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, wypowiedź ustną, czytanie ze zrozumieniem oraz umiejętność wypowiedzi pisemnej, a w kursie np. nie uczysz się pisać maili formalnych i rozprawek…

Kurs może świetnie uzupełnić Twoją naukę, jednak sam nie wystarczy, by Cię w pełni przygotować pod konkretny egzamin (każdy egzamin ma swoje wymagania).

W razie potrzeby:

Jeśli masz jakiś problem (np. z dokonaniem zakupu), albo ciągle się wahasz, czy aby na pewno kurs będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, to wyślij mi wiadomość e-mail na maria.renaud@francuskinotesik.pl

Pomogę Ci! Doradzę, czy kurs jest dla Ciebie!