Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać na swoją pocztę ciekawostki o języku francuskim, a także informacje o produktach w sklepie. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania wiadomości.

SAMOUCZEK - KURS WYMOWY FRANCUSKIEJ

okladka.png
  • nowość
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

SAMOUCZEK - kurs wymowy pomoże Ci w sposób uporządkowany nauczyć się poprawnej wymowy w języku francuskim, lub po prostu wznieść ją na wyższy poziom (jeśli już mówisz całkiem poprawnie, choć jeszcze zdarzają Ci się błędy), zwracając szczególną uwagę na powszechne problemy osób uczących się języka francuskiego. Kurs jest dedykowany Polakom, bo zwraca uwagę na trudności, jakie mają osoby polskojęzyczne uczące się francuskiej wymowy. Dzięki niemu zobaczysz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! Każdy z nas, bez względu na wiek, predyspozycje, poziom znajomości języka, ma szanse poprawnie mówić. Nie trzeba mieć bardzo rozwiniętego słuchu muzycznego, czy spędzić wielu lat za granicą, by tego dokonać!
 
Korzystając z kursu, możesz bardzo wiele osiągnąć!
 
 
 
Na czym on polega?
 
Co dwa tygodnie (począwszy od 18.09, a zakończywszy na 13.11) dostajesz jedną lekcję do samodzielnego przerobienia. W jej skład wchodzi jedna kilkudziesięciominutowa lekcja wideo oraz wielostronnicowy notatnik, czyli dokument w formacie .pdf do wydrukowania.
 
Każde wideo, to prawdziwa kopalnia wiedzy!
 
Znajdziesz w nim niezbędną teorię przekazaną w bardzo przystępny sposób, podpartą dziesiątkami przykładów, wskazówki jak się uczyć (w tym, jak prawidłowo artykułować dźwięki, czyli jakie ruchy ust, języka, policzków itd. wykonywać), a nową nabytą wiedzę możesz konfrontować z tym, co mówi francuski native speaker, ponieważ pokazuje Ci on, jak wypowiadać poszczególne dźwięki czy całe słowa. Do lekcji wideo stworzony jest notatnik, w którym znajdziesz fragmenty z lekcji i miejsca na własne zapiski (idealne narzędzie do powtórki materiału, bo całkowicie go personalizujesz) oraz informacje uzupełniające do lekcji. W notatniku również jest poszerzonalista przykładów z lekcji i wskazówki, jak ćwiczyć wymowę we własnym zakresie.
 

Harmonogram kursu:

18 września – pierwsza lekcja (wideo + notatnik + e-mail)

2 października – druga lekcja (wideo + notatnik + e-mail)

16 października – trzecia lekcja (wideo + notatnik + e-mail)

30 października – czwarta lekcja (wideo + notatnik + e-mail)

13 listopada – piąta lekcja (wideo + notatnik + e-mail)

 

Dwa miesiące to optymalny czas na porządne opanowanie nowych umiejętności. W nauce wymowy nie ma drogi na skróty. Wymaga ona czasu, ale...

...jeśli weźmiesz się w garść i potraktujesz naukę wymowy tak samo, jak naukę gramatyki i słówek, to znaczy, jako element niezbędny do opanowania języka, i skorzystasz z ogromu wiedzy, od której mój kurs pęka w szwach, to...

...sukces masz gwarantowany!

 

We wszystkim co robimy, jeśli się do tego przykładamy, to zauważamy postęp. Małymi kroczkami.

Doucement, mais sûrement..

Rome ne s'est pas faite en un jour…

…petit à petit, l'oiseau fait son nid…

... jak to mawiają Francuzi. Tyle prawdy ludowej zawartej w tych trzech wyrażeniach.

 

Przez dwa miesiące poprowadzę Cię za rękę, pokazując czego się uczyć i jak się uczyć. Nie będziesz już błądzić, szukając jakiś przydatnych materiałów. Całą potrzebną wiedzę podam Ci na tacy.

 

 

Jakie zagadnienia poruszone są w kursie?

 

- Akcenty w języku francuskim i wszystko, co z nimi związane,

- Zasady wymowy (związane ze spółgłoskami i samogłoskami: od liter niemych, aż do kombinacji liter dających różne dźwięki. Jak już się przekonasz w lekcji pierwszej – dźwięk odpowiadający literze e, é, è, również powstaje w wyniku kombinacji różnych liter. Dużo czasu zostanie poświęcone samogłoskom. Będzie oczywiście cały potężny rozdział poświęcony głoskom nosowym. Nauczysz się je odróżniać i wymawiać. Zobaczysz, że francuski przestanie brzmieć, jak takie polskie ą ę. Odróżnienie, rozpoznawianie i wymawianie przez Ciebie francuskich nosek głosowych będzie prawdziwą rewolucją!

- Elementy alfabetu fonetycznego (byś po zakończeniu kursu umiał/a odczytać te dźwięki w danych słowach, które są zostały poruszone w pierwszej edycji kursu. Przekonasz się, jakim potężnym narzędziem jest alfabet fonetyczny i jak bardzo pomoże Ci on w nauce wymowy!)

- Łączenie międzywyrazowe i elizja (w jakich przypadkach jest to obowiązkowe albo zakazane, a w jakich fakultatywne. Szczególną uwagę zwrócę tutaj też na konsekwencje w wymowie i pisowni, jeśli mamy h nieme albo h przydechowe).  

 

 

Każda lekcja, to bogactwo wiedzy. W kursie znajdziesz takie elementy, jak:

- przystępna teoria,

- dziesiątki przykładów,

- ćwiczenia,

- wskazówki, jak pracować elementami aparatu artykulacyjnego, by tworzyć poprawne dźwięki,

- konfrontacja zdobytej wiedzy z filmikami, w których francuski native speaker specjalnie dla Ciebie pokazuje, jak wymawiać poszczególne słowa.

- uzupełnienie do filmu w postaci dodatkowego notatnika (dostępnego od 18.09 dla wszystkich, którzy zakupią kurs).

 

 

Od kiedy mogę zacząć korzystać z kursu?
Sprzedaż kursu zaczyna się 11.09 (środa), a kończy 17.09 (środa) o północy. Po tym czasie nie będzie już możliwości skorzystania z kursu. Kolejna taka okazji pojawi się... dopiero wiosną! Po co więc czekać, skoro już teraz można zacząć poprawiać swoją wymowę?
Kurs rusza 18.09, więc do tego czasu nie otrzymasz żadnych materiałów. Pierwsza lekcja powędruje do Ciebie w wiadomości e-mail 18.09 w godzinach wieczornych. Kolejne cztery lekcje w ten sam sposób zostaną wysłane na Twoją skrzynkę e-mailową co dwa tygodnie zgodnie z harmonogramem.
Każda lekcja jest dostępna do pobrania tylko przez tydzień. Regulamin kursu jest zawarty w regulaminie sklepu.
 
 
Jakie będę mieć korzyści?
Przede wszystkim zdobędziesz wiedzę i narzędzia niezbędne do poprawnego mówienia. Wszystko, co potrzebujesz będzie w jednym miejscu. Przewiduję stworzenie kolejnej edycji kursu, ponieważ fonetyka jest ogromną dziedziną, z której można wiele czerpać.
Dodatkowo, filmy i notatniki masz na swoim komputerze i możesz do nich wracać, kiedy chcesz. To więcej, niż spotkanie z nauczycielem i gdy wybija godzina zakończenia lekcji, jedyne co posiadasz to tyle, ile udało Ci się zapamiętać i zapisać. W moim kursie odtwarzasz każdą lekcję do woli, na nowo wszystko przeżywając. Zobaczysz, że każde kolejne oglądnięcie lekcji może sprawić, że czujesz, że znowu się czegoś nauczyłeś/aś, bo pewne informacje po jednorazowym oglądnięciu po prostu przegapiłeś, skupiając się bardziej na innych.
 
To pierwszy tego typu kurs wymowy na polskim rynku!
Skorzystaj, zanim będzie za późno! Zapraszam Cię więc serdecznie do zakupów i szlifowania Twojej francuskiej wymowy!

 

Obejrzyj wideo promocyjne:

https://www.youtube.com/watch?v=QTfXpiNsxdg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl