Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty

SAMOUCZEK JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA DEBIUTANTÓW

OKŁADKA2.png
 • nowość
Cena: 41,01 zł 41.01 (10,00 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Chcesz szybko i sprawnie opanować podstawy komunikacji w języku francuskim? Zaczynasz od zera? Przyłącz się i skorzystaj z 10-tygodniowego samouczka w cenie jednej godziny korepetycji! Znasz mnie zapewne nie od dzisiaj. Widzisz, jakimi materiałami dzielę się od dwóch lat na facebookowej stronie Francuski Notesik. Wiesz, że moje materiały są solidne! Chyba nie muszę Cię namawiać ;) To Ty się chcesz nauczyć francuskiego! A ja Ci mogę ułatwić przejście przez najważniejsze według mnie podstawy!

Dlaczego właśnie ten produkt?

Bo jest on przygotowany przez osobę mieszkającą we Francji, która doskonale zna wszystkie potrzebne wyrażenia niezbędne w życiu codziennym. Dodatkowo (o tym poniżej) uczycie się AUTENTYCZNEJ WYMOWY WRAZ Z FRANCUSKIM LEKTOREM!

Co wchodzi w skład samouczka?

Łącznie jest to 10 nagrań wideo oraz 10 plików .pdf.

Nagrania wideo przedstawiają wyrażenia używane w życiu codziennym (bez żadnych udziwnień! To autentyczny język!) i wypowiada je francuski native speaker! Usłyszycie dzięki temu prawdziwą francuską wymowę, która niestety nie zawsze jest poprawna w darmowych filmikach dostępnych na kanale youtube. Aby nauczyć się komunikować w języku francuskim, należy powtarzać na głos wszystko to, co jest przedstawione w filmikach, a każdy filmik... obejrzeć wiele razy! Dzięki tej metodzie większość (jak nie wszystkie!) zdania i wyrażenia zostaną w pamięci!

Do nagrań są przygotowane pliki .pdf z transkrypcją oraz różnymi informacjami uzupełniającymi.

Jak wygląda nauka z samouczkiem?

W każdy poniedziałek (począwszy od 20.05.2019) przez 10 tygodni dostajesz ode mnie e-maila motywacyjnego wraz z plikami i masz cały tydzień na opanowanie jednego tematu, zanim pojawi się następny. Filmiki wideo możesz oglądać, lub też słuchać w formie .mp3 na przykład jadąc tramwajem, biegając po parku czy spacerując z psem. Dzięki temu jestem z Tobą przez 10 tygodni. Można powiedzieć, że prowadzę Cię za rękę, pokazując czego warto się nauczyć. Motywuję, wspieram i podsyłam kolejne lekcje samouczka. Samouczka nie dostajesz więc od razu w całości, lecz stopniowo lekcja po lekcji przez 10 tygodni.

Jakie tematy znajdują się w samouczku?

 1. Podstawowe zwroty i wyrażenia przydatne w życiu codziennym.
 2. Podstawy komunikacji i nawiązywanie znajomości.
 3. Liczby i czas (godziny, dni tygodnia, miesiące, pory roku).
 4. Zgadzanie się i niezgadzanie, podziękowania, przeprosiny, zapewnianie.
 5. Wyrażanie emocji (radość, złość, strach i obawa, żal, zaskoczenie).
 6. Poruszanie się po mieście.
 7. Zakupy.
 8. Restauracja.
 9. U lekarza.
 10. Podróże.

 

Chcę zajrzeć do środka SAMOUCZKA.

Nie ma problemu! 4-minutowe DEMO znajduje się do ściągnięcia TUTAJ (w połowie filmiku pokazane są przykładowe scenki z 1 lekcji SAMOUCZKA).

 

Jak się zapisać?

Wystarczy zakupić produkt najpóźniej do niedzieli 19.05.2019. Jest to jednorazowa kwota, która obejmuje cały samouczek. Osoby, które zakupiły produkt do 19.05.2019 dostaną również prezent! Osoby, zapisane po 20.05.2019 dostaną jednorazowo wszystkie lekcje, które już się pojawiły, a na każdą kolejną będą czekały do najbliższego poniedziałku. Załóżmy, że ktoś zdecydował skorzystać z samouczka dopiero w czerwcu i go zakupił 4.06.2019 (wtorek). Dostanie on jeszcze tego samego dnia trzy pierwsze lekcje (z 20.05, 27.05. i 03.06.), a kolejną lekcję otrzyma już zgodnie z harmonogramem (czyli 10.06.). Późniejsze dołączenie będzie skutkowało mniejszą ilością otrzymanych maili, więc zarazem mniejszą dawką motywacji, którą wszyscy zapisani przed 20.05. będą mieli w dużej ilości! Nie warto więc zwlekać!

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl