Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać na swoją pocztę ciekawostki o języku francuskim, a także informacje o produktach w sklepie. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania wiadomości.

OPUSZCZANIE RODZAJNIKÓW W JĘZYKU FRANCUSKIM (e-book)

Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Rodzajniki potrafią przysporzyć zawrotów głowy każdemu uczącego się języka francuskiego.

Najpierw jest problem, by nauczyć się poprawnie używać i odróżniać rodzajniki określone, nieokreślone, cząstkowe, czy ściągnięte, a jak już się to opanuje, to się nagle okazuje, że... jednak czasem nie stawiamy rodzajnika tam, gdzie nam się wydaje, że powinien on być! Istnieją reguły, które zabraniają użycia rodzajnika. W e-booku wyszczególniłam 26 sytuacji, w których pomijamy rodzajnik. MUST HAVE dla każdego, kto chce poprawnie "omijać" rodzajniki w zdaniach.

 

Zakupując Państwo ten produkt otrzymają Państwo:

- E-BOOK w formacie .pdf

E-book ten przeznaczony jest dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Jego forma jest przejrzysta, ponieważ wyszczególniono w nim 26 punktów przedstawiających główne kategorie związane z pomijaniem rodzajników, a w większości z nich znajdują się również podpunkty mówiące o wyjątkach (czyli kiedy jednak stosujemy rodzajnik). Całość stanowi 36 stron mocno skondensowanej wiedzy (czcionka 11) opartej na licznych wyjaśnieniach. Znajduje się w nim ponad 150 przykładowych zdań po francusku wraz z tłumaczeniem na język polski, ponad 300 przykładowych wyrażeń, w których nie ma rodzajnika. Wszystko uzupełnione jest ciekawostkami dotyczącymi w głównej mierze języka mówionego.

Cała praca ma przyjemną dla oka oprawę graficzną oraz jest wzbogacona w 15 ilustracji, które odziałując na zmysł wzroku pobudzają obszary mózgu odpowiadające za skojarzenia, a to przekłada się na jeszcze bardziej efektywny proces zapamiętywania.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl