Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać na swoją pocztę ciekawostki o języku francuskim, a także informacje o produktach w sklepie. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania wiadomości.
O sklepie

Sklep powstał na drugie urodziny istnienia Francuskiego Notesika w sieci. Początkowo była to strona na platformie blogger, lecz największą popularność uzyskała na facebooku, gdzie śledzi ją ponad 4000 czytelników. To właśnie tam można znaleźć ogromną liczbę regularnie publikowanych postów związanych z językiem francuskim. Cieszą się one ogromnym uznaniem, ponieważ wiedza jest w nich przekazywana w bardzo przystępny sposób. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej oryginalnych stron, dzięki której można poznawać różne zakamarki języka Moliera - od zawiłości gramatycznych, przez ciekawe słownictwo, aż po barwne wyrażenia idiomatyczne, które czynią język piękniejszym. Poza bogatą i rzetelną przekazywaną treścią, facebookowy Francuski Notesik charakteryzuje się również nietuzinkową oprawą graficzną, ponieważ wszystkie ilustracje są tworzone z pasją.

Idąc za sugestiami wielu czytelników, stworzono sklep, w którym można uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości niepowtarzalnych materiałów, które pomogą każdemu Klientowi powtórzyć, utrwalić i rozwinąć wiedzę z języka francuskiego. Zadowolenie Klientów jest sprawą priorytetową, dlatego dokłada się wszelkich starań, aby oferowane produkty cyfrowe były największej jakości.
 
Bo nauka musi być przyjemna!
 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, lub pod adresem e-mail: maria.renaud@francuskinotesik.pl

 

Serdecznie zapraszam do zakupów!

Maria Renaud

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl