wielki kurs gramatyczno-leksykalny

To kompleksowy wideokurs uczący języka francuskiego od zera.

To pieczołowicie opracowany wideokurs online, dzięki któremu samodzielnie, ale przede wszystkim przyjemnie i skutecznie nauczysz się języka francuskiego. Poznasz gramatykę, słownictwo, zasady wymowy oraz posmakujesz żywego języka w autentycznych dialogach!

Znajomość fundamentalnych zasad, na jakich opiera się język francuski  pozwoli Ci budować poprawne i zrozumiałe dla odbiorcy zdania.

W kursie zdobędziesz mnóstwo wiedzy, którą przećwiczysz na licznych przykładach i dzięki temu będziesz mieć szansę na coraz lepsze komunikowanie się w języku francuskim. Wszystkie francuskie przykłady będzie dla Ciebie wymawiał francuski native speaker.

Wielki kurs oferuje unikatowe materiały, które zostały stworzone tak, byś całą niezbędną wiedzę dostał podaną na lekko.  

WYBIERZ KURS, KTÓRY CIĘ INTERESUJE:

NAUKA OD ZERA:

Z pierwszą częścią Wielkiego kursu rozpoczniesz naukę języka francuskiego od totalnego zera. Ponieważ francuski jest językiem, który początkującej osobie może się wydawać dość trudny fonetycznie, to w kursie duży nacisk kładziony jest na poznanie zasad wymowy, co ułatwi dalszą naukę. 

MASZ JUŻ PODSTAWY:

Z drugą częścią Wielkiego kursu będziesz kontynuował naukę na poziomie A2 poznając wiele zagadnień gramatycznych, których znajomość i umiejętność stosowania zdecydowanie podkręci Twój francuski. Każda lekcja, to kolejny krok, który przybliży Cię do dobrej znajomości języka francuskiego. 

CENNIK:

Możesz zakupić tylko jedną część kursu, albo zaoszczędzić 99 zł i skorzystać z PAKIETU dwóch kursów:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

… i dowiedz się jeszcze więcej na temat kursu.

Kurs znajduje się na specjalnej platformie internetowej. Dostęp do niej jest nadawany automatycznie po zaksięgowaniu płatności. Do platformy logujesz się za pomocą loginu i hasła.

Na platformie wszystkie materiały są uporządkowane. Jeśli zaczynasz naukę, to nie musisz się zastanawiać nad tym co gdzie szukać – po prostu idziesz po kolei z materiałem. Jeśli jesteś na wyższym etapie nauki i nie potrzebujesz przerabiać wszystkiego od zera, lecz interesują Cię wybrane tylko zagadnienia, to możesz też przerabiać lekcje wyrywkowo. Każda z nich jest opatrzona tytułem, przez co łatwo ją znajdziesz. To Ty decydujesz o tempie nauki. Może uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie momencie dnia lub nocy, z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy tylko, że będzie mieć do dyspozycji komputer lub telefon oraz dostęp do internetu. Kurs jest dla Ciebie jak szwedzki stół – sięgasz po to, na co masz w danej chwili ochotę.

Tak! Kurs jest przystosowany zarówno do nauki na komputerze, jak i na telefonie czy tablecie. Dzięki łatwemu i szybkiemu dostępowi do platformy możesz uczyć się, kiedy tylko chcesz. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu.

Dostęp do platformy z materiałami zostanie Ci nadany w momencie, gdy opłata za kurs zostanie zaksięgowana:

  • Jeśli płatność została wykonana kartą lub przelew nastąpił z konta PayPal, to będzie to czas zaledwie kilku minut, po którym to będziesz mógł rozpocząć naukę z kursem.
  • Jeśli wykonałeś przelew bankowy, to dostęp do kursu otrzymasz wtedy, gdy środki przyjdą na moje konto. Może więc to potrwać nawet do kilku dni.

Po zaksięgowaniu płatności dostaniesz wiadomość e-mail z loginem i hasłem, które wykorzystasz do zalogowania się na platformę z kursem, którą znajduje się TUTAJ.

Może się tak zdarzyć, że już jesteś zalogowany na platformie, bo masz założone konto i z tego samego urządzenia elektronicznego dokonałeś płatności. Wówczas jednym kliknięciem przeniesiesz się na platformę bez konieczności logowania się.

Po zakupie możesz korzystać z kursu przez 12 miesięcy. Jeśli zdecydowałeś się na PAKIET, to dostęp do obu części kursu dostajesz aż na 24 miesiące!

Jeszcze nie ma ustalonej daty kolejnej edycji kursu, jednak nie nastąpi ona wcześniej, jak na wiosnę.

DLACZEGO WARTO?

W kursie przerobiasz materiał odpowiadający jednemu (a czasami nawet dwóm!) semestrom nauki w szkole językowej, a cena, którą za to zapłacisz będzie kilkukrotnie niższa! 

Nie płacisz kwoty rzędu 1000-3000 za semestr, lecz zaledwie 399 PLN + VAT za jedną część kursu.

 

Będziesz miał dostęp nie tylko do oryginalnych lekcji wideo, których nie znajdziesz nigdzie indziej, ale i dostaniesz możliwość skorzystania z setek różnych materiałów dodatkowych. Dodatkową wartością kursu jest obecność francuskiego native speakera.  

To Ty będziesz decydował, kiedy chcesz się uczyć. Nikt nie będzie Ci wyznaczał godziny zajęć. Jeżeli danego dnia zaplanujesz sobie naukę o 16:00, ale stwierdzisz, że wolisz to zrobić trochę później, to nie musisz się z nikim umawiać na zmianę godziny. W tej kwesti będziesz miał całkowitą wolność! Materiały będziesz miał na platformie, a od Ciebie będzie zależeć, kiedy z nich będziesz korzystać. Nie ma tutaj ograniczeń! 

Po pierwsze – nie będziesz już musiał poszukiwać dobrych materiałów (co nierzadko jest bardzo czasochłonne i często kończy się znalezieniem materiałów tylko do jednego konkretnego zagadnienia, by po chwili na nowo rozpoczynać poszukiwania).

Po drugie – nie będziesz tracić czasu na to by dojechać na zajęcia. Cały kurs będziesz miał pod ręką. Będziesz mieć do niego dostęp z komputera lub komórki, więc jeśli zapragniesz przerobić sobie jakąś lekcję, to już po kilku sekundach od pojawienia się tej chęci będziesz mógł się uczyć.

Po trzecie – czas w wideolekcjach jest maksymalnie wykorzystany. Nie ma tutaj żadnych sztucznych zapełniaczy czasu, które tylko dają złudne wrażenie, że lekcja trwała bardzo długo i wiele podczas niej przerobiłeś. Pamiętaj, że liczy się jakość. 15-minutowa lekcja wideo z kursem może dać Ci więcej, niż 45 minut z lektorem!

Wszystkie materiały znajdują się na platformie, na którą będziesz mógł się przenieść jednym kliknięciem palca. 

Słuchając tysięcy przykładów wypowiadanych przez francuskiego lektora nie tylko osłuchasz się z autentycznym akcentem, ale też nauczysz poprawnych dźwięków, a to w języku francuskim jest niezwykle istotne!

Przepiękna szata graficzna z oryginalnymi królikami będącymi bohaterami licznych dialogów sprawia, że wiedza łatwo zakotwicza się w głowie. Kurs oddziałuje na wyobraźnię pobudzając różne obszary mózgu. Podczas oglądania lekcji wideo będzie pracował zarówno Twój wzrok jak i słuch. 

Gramatyka jest tłumaczona w taki sposób, że francuskie zawiłości stają się oczywistościami, zaś dialogi pełne kolorowych królików pomagają zapamiętać zdania użyte w różnych kontekstach! 

Częste pytania:

Płatności można dokonać korzystając ze strony PayPal i są to dwie możliwości:

– płatność kartą płatniczą (jeśli nie posiadasz konta PayPal i nie masz zamiaru go zakładać)

– płatność bezpośrednio z konta PayPal, jeśli takie posiadasz

 

Akceptuję również przelewy bankowe w EURO. Posiadam tylko konto francuskie. Jeśli chcesz dokonać przelewu, to dokonaj zamówienia i napisz do mnie wiadomość prywatną, a podam Ci numer konta.

Tak. Opłatę w EUR można dokonać na dwa sposoby:

● wykonując przelew bankowy na moje francuskie konto
● robiąc bezpośredni przelew na moje konto PayPal

 

Jeśli chcesz zapłacić w EUR, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej.

Na stronie PayPal można płacić na dwa sposoby:

  • robiąc przelew bezpośrednio z konta PayPal (jeśli się takie posiada)
  • wykonując płatność zwykłą kartą płatniczą (bankową) i do tego celu nie trzeba mieć ani zakładać konta PayPal.
 
UWAGA!

Czasami zdarza się jednak, że przy przejściu do płatności (po kliknięciu w ostatnim etapie zamówienia przycisku “KONTYNUUJ DO PAYPAL”) wyświetla się strona, na której są dwie opcje:

  • logowanie do konta PayPal
  • otwórz konto
…a więc nie widać możliwości zapłacenia kartą. Zamiast opcji otwórz konto, powinno być zapłać kartą.
 
 

Brak opcji zapłać kartą może czasami wystąpić przy:

  • płatności z telefonu
  • płatności z komputera przy użyciu niektórych przeglądarek internetowych
 

Jak sobie z tym poradzić i móc zapłacić kartą?

  • gdy korzysta się z telefonu czasami wystarczy kliknąć wstecz i jeszcze raz przejść do płatności, by opcja płatności kartą się wyświetliła
  • najlepiej jednak jest korzystać z komputera oraz przeglądarki Google Chrome lub Firefox

W sklepie kurs można zakupić tylko jako osoba fizyczna. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to przed dokonaniem zakupu skontaktuj się ze mną mailowo.

Tak! Możesz obejrzeć fragmenty lekcji na stronie ze szczegółowym opisem pierwszej części kursu (TUTAJ) oraz drufiej części kursu (TUTAJ).

OPINIE KURSANTÓW

Przeczytaj opinie zadowolonych kursantów na stronie sklepu: