Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać na swoją pocztę ciekawostki o języku francuskim, a także informacje o produktach w sklepie. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania wiadomości.
Formy płatności

Płatność są realizowane w systemie PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. (zarejestrowana w R.C.S. Luxembourg pod numerem B 118 349), z oficjalną siedzibą w Luksemburgu, L-2449.

Klienci nie posiadający konta w PayPal mogą dokonać płatności przy użyciu kart płatniczych korzystając ze strony PayPal bez logowania się. Akceptowane karty płatnicze: VISA, MasterCard, Maestro, American Express, Carte Aurore, Carte Bancaire, 4 étoiles, Cofinoga ou Privilège, Découvrir.

 

Jak zapłacić za produkt, jeśli nie posiadam konta PayPal? Instrukcja poniżej:

 

 

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

 

Można zapłacić za produkt kartą korzystając ze strony PayPal, ale bez konieczności zakładania tam konta. Płatność najlepiej wykonywać na komputerze, ponieważ z telefonu nie zawsze jest możliwa opcja zapłaty kartą na stronie PayPal!

 

 

1. Po wybraniu produktu lub produktów, zawartość koszyka wygląda następująco:

 

1

2. Po kliknięciu zielonego przycisku "zamawiam" można dokonać zakupów korzystając z jednej z trzech opcji (założenia konta w sklepie, zakupów bez rejestracji, zakupów przy użyciu wcześniej utworzonego konta):

 

2

 

3. Jeśli wybierze się np. opcję drugą (zakupy bez rejestracji) "złóż zamówienie", to należy wprowadzić swoje dane, zaakceptować warunki umowy i kliknąć "podsumowanie":

3

 

4. Wówczas pojawi się podsumowanie wprowadzonych danych (należy sprawdzić, czy są poprawne) i przejść dalej klikając "potwierdzam zakup":

4

 

5. Nastąpi przekierowanie na stronę PayPal, ale najpierw być może trzeba będzie potwierdzić (zaznaczając poniżej pokazany kwadracik), że nie jest się robotem. Strona PayPal będzie prawdopodobnie w języku kraju, w którym się aktualnie znajduje Klient:

5

6. Następnie ukaże się strona PayPal, w której będzie można dokonać wyboru:

a) Zalogować się do konta PayPal, jeśli się takie posiada.

b) Zapłacić kartą bez logowania do konta PayPal i bez konieczności zakładania tam konta. Należy wówczas wybrać opcję, którą zaznaczyłam na obrazku kolorem czerwonym:

6

 

7. Otworzy się wówczas strona, na której można będzie dokonać płatności kartą. Należy wprowadzić wszystkie dane i kliknąć zapłać:

7

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl