Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać na swoją pocztę ciekawostki o języku francuskim, a także informacje o produktach w sklepie. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania wiadomości.
Formy płatności

Płatność są realizowane w systemie PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. (zarejestrowana w R.C.S. Luxembourg pod numerem B 118 349), z oficjalną siedzibą w Luksemburgu, L-2449.

Klienci nie posiadający konta w PayPal mogą dokonać płatności przy użyciu kart płatniczych korzystając ze strony PayPal bez logowania się. Akceptowane karty płatnicze: VISA, MasterCard, Maestro, American Express, Carte Aurore, Carte Bancaire, 4 étoiles, Cofinoga ou Privilège, Découvrir.

Płatność z góry (przedpłata na konto) jest jednym z systemów płatności akceptowanych przez Sklep  - realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep wpłaty na rachunek bankowy Sklepu. Akceptowane są płatności TYLKO Z KONT FRANCUSKICH. Po dokonaniu zamówienia proszę się skontaktować mailowo. Wyślę numer konta do wpłaty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl